یخچال فریزر بکو (BEKO) مدل : DNE 46090

از رده خارج

 • 20 فوت
 • یخچال فریزر بدون برفک (NO FROST)
 • با قابلیت درب معکوس
 • رنگ: سفید

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات عمومی

مارک یخچال و فریزریخچال و فریزر بکو
ظرفیت (فوت)20 فوت
رنگسفید
ابعادH176/W70/D68
آب سرد کن روی درب ندارد
نمایشگر دیجیتال ندارد
سیستم سرمایشیيخ زدايی اتو ماتيک
سایر ویژگیهابدون برفک (NO FROST)
ضمانتنامهسپید موج کیش
 • سازگار با محیط زیست

 • ابعاد:68*70*176 CM


  مشخصات یخچال:

 •  1کشوی جا میوه ای

 • یخ زدایی اتو ماتیک

 • 4 طبقه پلاستیکی

 • 4 قفسه روی درب


  مشخصات فریزر:

 • 2 قفسه جادری

 • 1 طبقه پلاستیکی

 • 1 منبع ذخیره یخ

 • یخ زدایی اتوماتیک                              

  ویژگیها  

ضد برفک   NO Frost

در یخچال های معمولی که از سیستم های خودکار یا دستی برفک زدایی برخوردارند، معمولا ً روی سطوح داخلی یخچال برفک درست می شود و به غذاهای ظریف آسیب وارد می کند. این وضعیت اثر معکوسی بر تازگی غذا می گذارد.

در این یخچال ها باید وقت و انرژی زیادی صرف برفک روبی نمود اما مدل ضد برفک بکو طوری طراحی شده که هرگز برفک نمی زند و بدین ترتیب  کیفیت و تازگی غذا را تضمین می کند.

 

چرا مدل ضد برفک خریداری می کنیم؟

در مدل ضد برفک هوای سرد به چرخش در می آید و رطوبت درون محفظه یخچال را می گیرد. این رطوبت به صفحه تبخیر انتقال می یابد که در پشت یخچال و در محلی که دیده می شود قرار دارد و در آنجا به یخ تبدیل می گردد. هیتری هم این یخ جمع آوری شده را ذوب و با استفاده از حرارت کمپرسور به بخار تبدیل و به محیط انتقال می دهد.بدین ترتیب دمای سراسر کابینت به طور یکنواخت حفظ خواهد شد و پس از آنکه درب باز می ماند سریعا ً ًدمای از بین رفته بازیافت می گردد. 

 

 یخچال معمولی

 یخچال نوفراست

 جریان یکپارچه خنک Surroun Flow Cooling 

سیستم جریان یکپارچه هوای خنک نتیجه به کار گیری تکنولوژی های پیشرفته طراحی و فنی در یخچال های بکو می باشد. جریان یکپارچه هوای خنک در واقع سیستم گردش هوای چند جهتی در یخچال می باشد. این سیستم باعث تسریع عمل خنک سازی شده و در مواقع اضافه شدن غذای جدید به یخجال و یا باز و بسته شدن مکرر درب دستگاه دما را به سرعت به حالت مطلوب اولیه بر می گرداند.

همچنین این سیستم باعث می شود که برودت به صورت یکنواخت و مساوی در تمام فضای یخچال توزیع شود و در نتیجه مواد به مدت طولانی تری تازه بماند.

 

 

توزیع غیر یکنواخت سرما در یخچال و فریزر های فاقد سیستم یکپارچه سرما

توزیع یکنواخت برودت در یخچال فریزر های

بکو

 سرمایش سریع  Quick Fridge 

 

سیستم سرمایش سریع باعث افزایش چشمگیر سرعت ایجاد سرما در قسمت های مختلف غذا های تازه)خصوصاً بعد از اضافه شدن غذا های جدید داخل یخچال ( می شود.

 

فیلتر آنتی باکتری

یکی از مشخصات کم نظیر یخچال فریزر های بکو فیلتر ضد باکتری آن می باشد.جنس این فیلتر از کربن یوده و ما بین قسمت های فریزر و یخچال (در مدل های بدون برفک) تعبیه گردیده است در نتیجه هر نوع بوی بد داخل یخچال از بین رفته و فیلتر مانع توزیع و نفوذ بوی یک غذا به سایر قسمت ها می گردد.علاوه بر خاصیت بوزدایی ، فیلتر خاصیت ضد باکتری داشته و با به دام انداختن میکرو ارگانیسم های احتمالی محیطی سالم و بهداشتی برای نگهداری موادغذایی ایجاد می کند.این فیلتر به آسانی شارژ می گردد و پس از یک سال استفاده تنها با قرار گرفتن در مقابل نور خورشید شارژ شده و نیازی به تعویض ندارد.

 

 پکیج چند کاره ضد باکتری

پکیج چند کاره ضد باکتری (با عملکرد چند گانه بهداشتی خود ( نتیجه تحقیقات و سرمایه گذاری های بکو در تکنولوژی های مربوط به سلامتی است. این پکیج کم نظیر که حاصل توجه بکو به ارتقا سطح تندرستی مصرف کنندگان است محیطی سالم و بهداشتی در یخچال ایجاد می کند و باعث می شود عمر نگهداری مواد غذایی طولانی تر و سالم تر گردد.

این پکیج از سه سیستم و تکنولوژی پیشرفته بهره می گیرد:

 

·         سیستم ضد باکتری با فیلتر کربن

 

·         سیستم نانو با استفاده از یون نقره :
نقره یکی از قوی ترین مواد ضد سم در طبیعت بوده و از خاصیت میکروب زدایی بالایی برخوردار است. بکو با استفاده از این ویژگی نقره و تکنولوژی نانو با ایجاد یک پوشش از یون نقره در قسمت های مختلف یخچال از رشد و نمو میکروارگانیسم ها در محیط یخچال جلوگیری کرده و با حذف عوامل بیماری زا و فساد زا محیطی کاملا ً سالم و بهداشتی برای مواد غذایی ایجاد می کند.

 

·         سیستم یونیزاسیون هوا:
یکی دیگر از سیستم های پیشرفته بکو برای افزایش ضریب سلامت در یخچال فریزرها سیستم یونیزاسیون هوا می باشد. سیستم یونیزاسیون هوا باعث نابودی باکتری های هوازی و بو های می گردد و از تشکیل مولکول های مضر جلوگیری می کند.

  قابلیت درب معکوس

آیا درب باید به سمت راست واقع شود یا به سمت چپ؟ درب یخچال فریزر های بکو در دو جهت متضاد باز و بسته می شوند، لذا در انتخاب دستگاه مورد نیاز بر حسب محل نصب یخچال می توان جهت مناسب باز و بسته شدن درب را نیز مد نظر قرار داد. با وجود درب های دو حالتی یخچال فریزر جدید، شما مجبور نخواهید بود که نگران باشید به چه طریقی یخچال خود را قرار دهید. انعطاف پذیری و شیک بودن یخچال این امکان را به شما می دهد که در هر جا بخواهید می توانید آن را به طور دلخواه قرار دهید.

 

 

  با ضمانتنامه سپید موج کیش (نمایندگی انحصاری محصولات بکو )