تلویزیون پلاسما سامسونگ(Samsung) مدل : PDP 43D455

از رده خارج

  • تلویزیون پلاسما 43 اینچ
  • انطباق میدانی 600 هرتز
  • قابلیت پخش فیلم، عکس و موزیک از طریق پورت USB

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]
  • 2ورودیHDMI

 

 

 

ویژگیها 

 

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم

از همه تجهیزات دیجیتال خود استفاده کنید. قابلیت اتصال و اشتراک گذاری تجربه سرگرمی های خانگی شما را متحول خواهد ساخت – فقط کافی است حافظه USB یا دیسک سخت خود را به آن وصل کنید و تا فیلم، عکس و آهنگ های ذخیره شده در آنها را پخش کنید و لذت ببرید.
 

 

 

 

 

 

HDMI

رسانه های خود را افزون کنید. با چهار ورودی چندرسانه ای وضوح بالا (HDMI) می توانید داده های دیجیتال سرعت بالا را از تجهیزات مختلف مستقیما به تلویزیون خود هدایت کرده و از برنامه ها و محتواهای بسیار بیشتری استفاده کنید.
 

 

 

 

 

بهبود دهنده و گسترده رنگ ها

طبیعی ترین رنگ های جهان را تجربه کنید. قابلیت بهبود دهنده گسترده رنگ های سامسونگ از یک الگوریتم پیشرفته برای بهبود قابل توجه کیفیت تصاویر استفاده می کند – و حتی می تواند رنگ های نامحسوس و جزییات بسیار ظریف را با چنان کیفیتی بازآفرینی کند که تلویزیون های معمولی قادر به انجام آن نیستند.
 

بهبود دهنده گسترده رنگ ها

 

Anynet


کنترل یکپارچه . فن آوری Anynet به شما اجازه می دهد تا کلیه تجهیزات دیجیتال سازگار با HDMICEC خود را از هر سازنده ای که باشند با یک کنترل از راه دور واحد بکار ببرید تا تجربه نوینی از سرگرمی های خانگی داشته باشید.
 

 

 

 

 

پلاسما پلاس 1

نه تنها فن آوری های بکار رفته در تلویزیون پلاسما پلاس 1 سامسونگ پیشرفته هستند بلکه تمام آنها را در یک بدنه بسیار باریک و زیبا در اختیار خواهید داشت. برای اینکه تجربه مشاهده شما کامل شود، بدنه پلاسما پلاس 1 دارای طراحی منحنی گونه است که ضخامت قاب را به تنها یک اینچ کاهش می دهد. این بدان معنی است که اندازه پانل تلویزیون نیز به اندازه یک اینچ افزایش یافته است.

پلاسما پلاس 1
 

پانل تصویر شفاف

ارائه بهترین تصویر ممکن بالاترین اولویت سامسونگ است. سری جدید تلویزیون های سامسونگ از یک فیلتر و ساختار پانل جدید برخوردارند تا از سایه دار شدن تصاویر جلوگیری کرده و تصاویری خلق کنند که عملاً از هر زاویه ای بی نقص باشند. این قابلیت همچنین از ایجاد تصاویر دوگانه و تار شدن تصاویر که معمولاً در فیلترهای شیشه ای دیده می شود جلوگیری می کند.

فیلتر نویز گیر دیجیتال