مایکروویو پاناسونیک (PANASONIC) مدل: NN-ST686S

از رده خارج

  • ظرفیت 32 لیتر
  • قدرت :مایکروویو 1100 وات
  • کنترل قدرت فوق العاده عالی اینورتر

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات فنی

مارک مایکروویو و آون توسترمایکروویو پاناسونیک
ظرفیت32 لیتر
نمایشگر دیجیتالدارد
رنگسیلور
انواع برنامه پختحسگر پخت با لمس یک دکمه
ضمانتنامهنگین تک قشم
سایر ویژگیهاکنترل توان ده مرحله ای
  • حسگر پخت با لمس یک دکمه

  • حسگر گرمکن با لمس یک دکمه

  • یخ زدایی سریع با روش اینورتر

  • سینی گردان بزرگ 345 mm

  • صفحه نمایش لغات

 

ویژگیها

 

 سیستم INVERTER

 

آشنایی با سیستم INVERTER

 

برشته کردن سریع! با روش پخت ترکیبی اینورتر

پخت ترکیبی اینورتر، شیوه جدیدی از پخت است که مشکل نارضایتی عمومی از فرهای مایکروویو و اجاق الکتریکی را برطرف  کرده است. اجاق الکتریکی نیاز به مدت زمان طولانی برای پخت دارند چون عمل پخت را از قسمت سطح غذا انجام می دهند. فر های  مایکروویو عمل پخت را سریع انجام می دهند اما قسمت سطح غذا را سرخ نمی کنند. اما سیستم پخت ترکیبی اینورتر، سریع و با کیفیت عالی است که با تلفیق جریان همرفتی گرما با سیستم اینورتری که توان مایکروویو را کنترل می کند، صورت می گیرد.

 

 

فرهای مایکروویو 30 دقیقه سریع تر از اجاق الکتریکی مرغ را سرخ می کند.

 

 

 

تنظیمات چند سطحی توان الکتریکی موجب حفظ طعم و عطر غذا می شود. سیستم مگنیترون باعث می گردد تا مایکروویوها، حتی آن هایی که دارای ابعاد خارجی استاندارد می باشند، جادارتر به نظر  آیند.

 

 

 

یخ زدایی سریع به روش توربو اینورتر

تکنولوژی یخ زدایی به روش توربو اینورتر از یک سیستم مایکروویو پیشرفته استفاده می نماید که به شما اجازه می دهد تا غذا های یخ زده را دو برابر سریعتر یخ زدایی نمایید. این سیستم بر اساس آنچه دانشمندان تئوری آشفتگی نام نهاده اند طراحی گردیده. این طراحی خاص موجب می گردد تا انرژی ماکروویو با ترکیب مناسب و بطور هم  منظم  و هم بی نظم در فضای درونی فر پخش گردد.

 

 

 

حسگر پخت با لمس یک دکمه

 

نیاز به انجام کار خاصی نیست، فقط دکمه را فشار دهید!

 

یک قطعه ریز حساس بنام حسگر بخار، مغز متفکر این سیستم پخت با لمس یک دکمه می باشد. این قطعه رطوبت خارج شده از غذای در حال پخت  داخل اجاق را محاسبه نموده و سپس نتیجه را به ریزپردازنده کامپیوتر اجاق مایکروویو انتقال می دهد تا به تنظیم توان و زمان مورد نیاز برای پخت آن غذا بپردازد. تعداد انواع غذای ذخیره شده در حافظه دستگاه بسیار متعدد بوده و شما  تنها باید طبقه بندی غذای مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا اجاق خود بقیه کارها را بطور اتوماتیک انجام دهد.

 


  با ضمانتنامه نگین تک قشم (نمایندگی انحصاری لوازم خانگی پاناسونیک)