مایکروفر سولاردام ال جی مدل : LG LF-5902

از رده خارج

 • ظرفیت 34 لیتر
 • قدرت کانوکشن 1900 وات ، قدرت گریل 2700 وات
 • بخار پز،4سیخ کباب گردان ، فر نوری پخت با باد گرم جوجه گردان
 • رنگ: سفید

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات فنی

مارک مایکروویو و آون توسترمایکروویو ال جی
ظرفیت34 لیتر
نمایشگر دیجیتالدارد
رنگسفید
انواع برنامه پختماکروویو/فر نوری/ گریل/ پخت با باد گرم
ضمانتنامهگلدیران
سایر ویژگیهابخارپز/ جوجه گردان/ کباب گردان
 • قدرت مایکروویو 900 وات
 • صفحه نمایش VFD هوشمند

 • فضای داخلی STS تمام استیل

 • فر نوری مجهز به مایکروویو

 • سطوح قدرت :10 سطح

 • کنترل بادرجه گردان

 • با 12 منوی پخت/ 6 منوی غذای ایرانی

  ویژگیها  

  فر نوری SolarDOM

 

کاهش زمان آشپزی به یک چهارم

 فر نوری از حرارت تابشی که به سرعت انرژی خود را به یک شیء انتقال می دهد و اثر میزان جذب اشعه مادون قرمز آن بالاتر از سیستم های گرم کننده معمولی می باشد برخوردار است. برخلاف فرهای معمولی، حفره داخلی فر نوری به صورت دایره ای طراحی شده است. این حفره مدور اجازه می دهد تا حرارت به طور یکنواخت بر روی غذا پخش شود. ساختمان این فر با انعکاس بالای نور و گرم کن توربو به شما این امکان زا می دهد تا غذا را در آن 4 برابر سریعتر از فرهای متداول طبخ گردد. به طور مثال طبخ یک بره کبابی در فرهای معمولی 140 دقیقه و در فر نوری ال جی تنها 35 دقیقه به طول می انجامد و برای طبخ سیب زمینی این زمان در فرهای معمولی 60 دقیقه می باشد در حالیکه این زمان در فر نوری ال جی به 17 دقیقه کاهش می یابد.بدین ترتیب شما برای انجام کارهایب خارج از آشپزخانه خود فرصت بیشتری در اختیار خواهید داشت.

 

   50 درصد صرفه‌جویی در انرژی با فر نوری

بهره‌گیری از سیستم نوین«حرارت تابشی» علاوه بر کاهش زمان آشپزی سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی تا حدود 50 درصد نسبت به فرهای معمولی، می‌شود. به عنوان مثال برای سرخ کردن یک کباب بره با فرهای معمولی حدود 6/2 کیلووات در ساعت و در فرهای نوری ال‌جی تنها 3/1 کیلو وات در ساعت انرژی مصرف می‌گردد.

  بخارپز

ظرف مخصوص آب،سینی بخار پز، SteamDom

SteamChef مایکرویوهای ال‌جی حاوی ظرف مخصوص آب، سینی بخارپز و SteamDom‌ هستند.این هدیه ویژه سرآشپز می باشد.امواج حرارتی آب را به جوش آورده و بخار می‌کند و بدین ترتیب غذا بخارپز می شود. آشپزی بدین شیوه غذایی مقوی با طعمی لذت‌بخش و فوق تصور را به عمل می‌آورد.

لوازم جانبی

این ظرف به شما اجازه می دهد تا همانند یک رستوران لوکس از منوهای متنوعی برخوردار شوید. ظرف مخصوص سرآشپز منوهای متنوعی را برای پخت مایکروویو در اختیارتان می گذارد. در حقیقت بسیاری از خریداران تنها از مایکروویو خود برای گرم کردن و یا یخ زدایی استفاده می نمایند. ظرف مخصوص سر آشپز لذت آشپزی شما را دو چندان می کند. وجود منوهای متنوع یعنی آشپزی بهتر با ظرف مخصوص سر آشپز.

 

 

 برشته ‌کردن

ظرف مخصوص آب،SteamDom

این ظرف مخصوص به خاطر جنس ویژه خود که در هنگام کار با مایکروویو برای انسان ضرر ندارد غذا را به نحو دلخواه گرم و حاضر می نماید.شما می توانید از مواد غذایی پخته شده برشته تر و آبدارتر لذت ببرید،این ظرف به‌ویژه در تهیه‌ی پیتزا مورد استفاده قرار می‌گیرد.زیر پیتزای شما برشته می شود در حالیکه داخل آن پخته، خوشمزه و آب دار می ماند.ظرف مخصوص برشته کردن سطح خارجی غذا را برشته می‌کند و داخل آن را آبدار نگاه می‌دارد.

 

 

 بریان ‌کردن

ظرف مخصوص آب ،سینی بریان کردن

از آنجاییکه مایکروویو های گریل دار معمولی تنها دارای یک هیتر در قسمت بالایی می باشد، ممکن است تردی و طعم دلخواه شما را فراهم نکند.SteamChef ال جی نه تنها طعم و تردی مناسب را به غذای شما می بخشد بلکه دارای حالت ها و منو های مختلف پخت نیز می باشد.

 

 

  جوجه گردان چند سیخ

در مایکروویوهای ال‌جی می‌توانید 8 سیخ کباب و یا 2 مرغ کامل را همزمان طبخ کنید و این در حالی است که سیستم پخش حرارت به صورت یکنواخت مانع از سوختن یا خام ماندن کباب می‌شود.

 

 

فضای داخلی مدور WAVEDOM

 افزایش فضای داخل مایکروویو

محفظه چهارگوش را با محفظه مدور مایکرویو ال جی مقایسه کنید.

در برخی از مدلها ، محفظه داخلی مایکروویو به شکل مقعر است . این موضوع باعث می شود که اندازه‌ی سینی گردان مایکروویو تا 27 درصد و حجم  داخلی آن  تا 60 درصد نسبت به مایکروویوهای معمولی افزایش یابد .

 

 

با ضمانتنامه گلدیران (نمایندگی انحصاری محصولات ال جی)