گوشی موبایل سامسونگ مدل : Samsung E250

از رده خارج

  • 10 مگابایت حافظه
  • دارای دوربین VGA
  • صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 65536 رنگ

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

     ویژگیها 

 طراحی

 

 

 باریک و فشرده درست همان طور که شما می خواهید. خصیصه حقیقی خود را با عمل سریدن صاف ومطمئن طراحی کشویی SGH-E250’ نشان دهید. بازده و عاملیت بهینه و طراحی مناسب آن برای سهولت بی همتاست. LCDجلویی همراه یک صفحه کلید حسی با کاربری آسان است . نیمرخ باریک با زوایای تراشیده و سطح لمسی این مدل را مدلی نامحدود می سازد که بخوبی نمی توان آنرا توصیف نمود. این مدل در رنگ های نقره ای محو ، سیاه آبنوسی و صورتی آلبالویی موجود است.

 

 

 

  قابلیت اتصال

 برای بازده حداکثر به محدوده پیشنهادهای اتصال SGH-E250 شامل بلوتوث 2.0 ، USB و پایه EDGE متصل شوید. تکنولوزژی بلوتوث اتصال با وسایلی چون پرینترها ، PDAها و لپ تاپ ها را ممکن می سازد. برای دسترسی با سیم از USB 1.1 استفاده نمایید. EDGE بمعنای انتقال سریع تر داده هاست که منجر به دانلودهای سریعتر و انتقال سریعتر فایل ها می گردد. MMS و EMSبخشی از تکنولوژی جاوا است و WeedierAP 2.0 دسترسی آسان به محدوده وسیعی از مفاهیم و کاربردها را تامین می نماید.

 

FM رادیو

 با رادیوی FM سوپر هندی برنامه مورد علاقه خود را میزان نمایید. گزینه های صوتی خود را با تنظیم شماره گیر برای تطابق با سلیقه شخصی تان گسترش دهید ، حالات موسیقایی مختلفی را ایجاد کنید یا بین مراکز حرکت نمایید تا به موج صحیح برسید.

  MP3پخش

 MP3پخش داخلی واقعا نیاز به وسیله مجزایی برای پخش آهنگ را از بین می برد و فرمت های اضافی آن شامل AAC و AAC+است.شما با پروفایل پیشرفته پخش صوتی (A2DP) مجبور نیستید که بدنبال راهی برای ورود به دنیای موسیقی بی سیم باشید.بلوتوث برای صدای استریو ، گوش دادن به آهنگ از طریق هد ست بدون استفاده از سیم مفید است. حافظه خارجی ازطریق MicroSD با ظرفیت ذخیره حقیقتا نامحدود به شما امکان میدهد که کتابخانه موسیقی خود را گسترش داده و به آسمان ها برسانید.

 

 

 صفحه نمایش

صفحه TFT LCD بزرگ 2" در مدل SGH-E250’s دارای 65536 رنگ است و وضوح تصویر 128x160 پیکسل منجر به وجودعکس های زنده میگردد. دانلودهای خود را بینید ، بازی کنید، ویدئو ببینید یا عکس بگیرید و آنرا با لذت در صفحه نمایش با کیفیت خود مشاهده نمایید . GUIمشکی تا بوت بهترین روش برای تماشای منو ، استفاده از رنگ های جالب در مقابل پس زمینه مشکی برای های لایت کردن انتخاب شما است. استفاده از این صفحه نمایش واقعا مثل یک رویاست.

  ضبط ویدئو

 SGH-E250 با یک دوربین ضبط کوچک که کف دست جا می گیردمی تواند تا یک ساعت تصویر بهمراه صدا ضبط نماید بنابراین می توانید تخیلتان را رها کنید .وضوح QCIF در15fps تصاویر باکیفیتی بدست می دهد که شما می توانید ذخیره کنید و برا دوستانتان بفرستید. فرمت های ضبط و رمز گشایی در H.263 و MPEG4 تمام پایه ها را می پوشاند. گزینه ضبط ویدئو برای جستجو به شما کنترل کلی می دهد و لحظات بیاد ماندنی را حفظ می نماید.