مانیتور 20 اینچ LED سامسونگ مدل : Samsung BX2080

از رده خارج

  • 20 اینچ
  • وضوح 1600x900 پیکسل
  • با ضمانت نامه 18 ماه سام سرویس
  • حالت سینمایی ، تایمر خاموش، اندازه تصویر جلوه رنگ، کلید سفارشی

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات اصلی

شرکت سازندهسامسونگ (SAMSUNG)
مدلBX2080
نوع نمایشگرLED
وزن2.9 کیلوگرم
ابعاد478x365x177 میلی متر
ضمانت نامه18 ماه سام سرویس

مشخصات تصویری

سایز صفحه نمایش20 اینچ
وضوح تصویر1600x900 پیکسل
شدت روشنایی250cd/m
کنتراستMega
زاویه دید160-170 درجه

ارتباطات

USBندارد
HDMIندارد
ورودی دیجیتال DVIدارد
سایر پورت هاD-Sub

سایر ویژگی ها

زمان پاسخ دهی تصویر5 میلی پانیه
مصرف پائین انرژیبله
مشخصه طراحیبدنه مشكي براق

     ویژگیها

با مانیتورهای LED سامسونگ راحتی را تجربه کنید

  • کنترل روشنایی

  • صرفه جویی در انرژی

  • مجیک برایت 3™

  • اندازه هوشمندانه

  • Windows® 7

 

رنگ برتر، کنتراست برتر، تجربه برتر

 دینامیک در یک سو و مگا دینامیک در سوی دیگر قرار دارد. نمایشگرهای سامسونگ با نسبت کنتراست ارتقا یافته – بالاترین نسبت کنتراست موجود در حال حاضر – کیفیت حرفه ای تصاویر را بگونه ای ارائه می کنند که رنگ ها غنی تر از آنی هستند که تصور می کردید. آنقدر واقعی و طبیعی که تمام جزییات و رنگ ها روی صفحه برای شما زنده خواهند شد.

 صرفه جویی در فضا. و کمک به محیط زیست.

 نمایشگرهای ال ای دی فوق باریک سامسونگ محیط کار کامپیوتر شخصی شما را متحول کرده و در عین حال به محیط زیست کمک می کنند. نمایشگرهای سامسونگ عاری از هالوژن و سرب هستند، قابل بازیافت بوده و طوری طراحی شده اند که انرژی کمتری مصرف کنند، لذا می توان با قاطعیت گفت که از نمایشگرهای CCFL مرسوم بسیار بیشتر با محیط زیست سازگارند. مهندسی خلاقانه ال ای دی نیز به گونه ایست که فضای بسیار کمتری اشغال کرده و زمان واکنش بسیار سریعی به شما ارائه می کند، در نتیجه تجربه کار با کامپیوتر دقیق تر، موثر تر و بسیار لذت بخش تر خواهد بود.

عملکرد عالی با سرعت بالا

 زمان واکنش این نمایشگرها 5 میلی ثانیه است لذا می توانید مطمئن باشید که حتی در صحنه های بسیار پر جنب و جوش بخوبی عمل خواهد کرد. در این نمایشگر بسیار زیبا و کارآمد، فیلم ها، بازی ها و برنامه های اینترنتی با دقت تمام و بدون تاری ناشی از حرکت، پرش و سایه که در نمایشگرهای کندتر رایج است نمایش داده می شوند و می توانید از تجربه ناب مشاهده لذت ببرید.

اندازه هوشمندانه

 چرا باید تصاویر اصلی را بصورت کش آمده و به نوعی تحریف شده از اصل مشاهده کنید؟ با قابلیت هوشمند اندازه قابل تنظیم تصویر سامسونگ می توانید تصاویر را دقیقاً همان طور که هستند مشاهده کنید، این کار با نمایش تصاویر ابعاد استاندارد با فرمت اصلی روی صفحه عریض میسر می شود.

کنترل اختصاصی

 قابلیت ابتکاری کلید سفارشی سامسونگ امکانات سرگرمی ارتقا یافته را به آسانی در اختیار شما می گذارد. با آن می توانید یک کلید اختصاصی برای قابلیت دلخواه خود تعیین کرده و براحتی به قابلیت های دلخواه دسترسی یابید. آیا کلید سفارشی برای قابلیت مجیک برایت، مجیک کالر، جلوه رنگ یا اندازه تصویر است؟ خوبی کار این است که تصمیم با شماست.

 خاموش شدن خودبخود

 برتری نمایشگرهای سامسونگ صرفاً به عملکرد بالای آنها محدود نمی شود. این دستگاه ها با محیط زیست سازگار بوده و راندمان بالایی دارند. تایمر خودکار خاموش کردن این دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا با خاموش کردن نمایشگر در زمانی از پیش تعیین شده در انرژی صرفه جویی کنند. بعنوان یک مزیت اضافی، این امر عملکرد بهینه را برای عمر طولانی و قابل اطمینان تضمین می نماید.

کنترل روشنایی، صرفه جویی در انرژی

 صرفه جویی در انرژی با مجیک اکو آسان است. این قابلیت روشنایی نمایشگر سامسونگ را بر اساس میزان انرژی که می خواهید صرفه جویی کنید، تنظیم می نماید. شما می توانید یکی از چهار گزینه صرفه جویی انرژی را انتخاب کنید: 100%، 75% و 50% مصرف توان و گزینه "صرفه جویی غیرفعال". اگر مجیک اکو را خاموش کنید می توانید کماکان از قابلیت مجیک برایت سامسونگ که امکان تنظیم روشنایی صفحه را می دهد استفاده نمایید. صرفه جویی در انرژی و کنترل اوضاع با مجیک اکو آسان می شود.

جلوه های رنگ را حس کنید

 با قابلیت جلوه رنگ پیشرفته سامسونگ، تصاویر را آنگونه که می خواهید بهبود بخشید. جلوه های فتوگرافیک را مطابق حس و حال خود امتحان کرده و چشمان خود را بر تجربه کاملاً سفارشی مشاهده بگشایید. یکی از گزینه های آبی، قرمز قهوه ای، سبز و طیف خاکستری را برای تعامل با نمایشگر بروشی کاملاً جدید – یعنی روش خود انتخاب کنید.

مجیک برایت 3™

 صفحه نمایشگر خود را تنها با یک کلیک کنترل کنید. مجیک برایت 3 ™ بطور خودکار روشنایی، کنتراست و تصحیح گامای تصویر را بر اساس حالتی که انتخاب می کنید تنظیم می کند.

Windows® 7

 نمایشگرهای سامسونگ مورد آزمایش قرار گرفته اند تا کلیه الزامات فنی را برآورده ساخته، با Windows® 7 سازگار بوده و شرایط و معیارهای استاندارد سیستم رنگ Windows® را برای بازآفرینی پیوسته و دقیق رنگ ها در واسط های چندگانه داشته باشند. رنگی زنده و واقعی را در صفحه نمایش خود تجربه کنید.