ماکروویو سامسونگ (SAMSUNG) مدل :CE/3280

از رده خارج

 • ظرفیت 32 لیتر
 • کانوکشن / گریل
 • یخ زدایی

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات فنی

مارک مایکروویو و آون توسترمایکروویو سامسونگ
ظرفیت32 لیتر
نمایشگر دیجیتالدارد
رنگسفید/سیلور
انواع برنامه پختپخت ترکیبی و تلفیقی
ضمانتنامهسام سرویس
 • بخارپز

  -پخت با بخار برای داشتن غذاهای گرمتر و خوشمزه تر
  -بخار تمیز برای ستورن کردن
  - از بین نبردن ویتامین ها و مواد معدنی
  - نمایاندن مزه، رنگ و بافت مواد غذایی

  ویژگیها  

یخزدایی سریع

قابلیت اعجاب انگیز یخ زدایی سریع امکانات گسترده سیستم گرم کننده را نمایان می سازد. با این قابلیت استثنایی می توانید غذاهای یخزده را با سرعت گرم کنید. دیگر لازم نیست نگران تشکیل قطرات آب یا رطوبت باشید، حتی غذاهای از قبل پخته شده هم مثل غذاهای تازه خواهند بود.

 Steam Clean / بخارشوی

فر را بدون اینکه دست تان کثیف شود تمیز کنید. فقط کافی است قابلیت Steam Clean را بکار اندازید. فر در 25 دقیقه تمیز خواهد شد.

نمایشگر LED

دیدن و کار با صفحه نمایشگر دیجیتالی ما بسیار آسان است. LEDهای نورانی راهنمایی های گام به گام برای کنترل کامل فر به شما می دهند.

جوجه گردان عمودی

با جوجه گردان قابل جدا شدن این فر می توانید در خانه خود باربیکیو داشته باشید. با جوجه گردان، گوشت بسیار تردتر، آب دارتر و بهتر می شود. هرگاه دوست داشتید جوجه گردان را در فر قرار داده و بعد از اتمام پخت، آنرا بیرون بیاورید.

فضای داخلی با روکش سرامیکی

تمیز کردن آسان تمیز کردن روغن و چربی از روی سطوح داخلی که با روکش سرامیکی بسیار نرمی درست شده اند بسیار آسان است. کافی است بعد از استفاده فقط با یک دستمال تر داخل آنرا تمیز کنید. این کیفیت باعث می شود حتی بعد از استفاده های مکرر رنگ سطوح از بین نرود.
مقاومت بالا در برابر خط و خراشها استحکام و دوام روکش سرامیکی باعث می شود تا در مقایسه با سطوح داخلی دیگر ، بیشتر و بهتر در برابر خط و خراشها مقاومت کند. اگر آنها را با نیروی یکسانی خراش بدهیم، زبری روکش سرامیکی تنها %7.5 افزایش می یابد در حالیکه همین رقم برای روکشهای استینلس %106 است.

5 منبع گرم کننده / کانوکشن

شما فری می خواهید که مثل خودتان از پس هر کاری بر بیاید! فری که روشهای مختلف پخت برای غذاهای مختلف دارد. این فر همرفتی از پنج سیستم گرم کننده بهره می برد. دو سیستم همرفتی 1500 واتی در سمت چپ و راست؛ یک گریل دو بل با دو تنظیم، و مایکرویو پر قدرت 900 واتی در پشت.
 

  با ضمانتنامه سام سرویس (نمایندگی انحصاری محصولات سامسونگ)