بالش طبی هوشمندHOOSHMAND مدل پروانه

قیمت: 120,000 تومان

  • مناسب برای افراد با عرض شانه کم
  • طراحی منحصر به فرد برای افرادی که مشکلات حاد گردنی دارند
  • دارای 2 سال ضمانت تعویض

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]

مشخصات فیزیکی

ابعادطول: 35 سانتیمتر عرض: 33 سانتیمتر ارتفاع: 9/5 سانتیمتر
وزن975 گرم

مشخصات کلی

نوع محصولبالش طبی
ابعادطول: 52 سانتی متر عرض: 31 سانتی متر ارتفاع: 12 سانتی متر سانتی متر
رنگکرم
کشور سازندهایران

مشخصات ویژه

مناسب برایافراد با عرض شانه کم و قد کوتاه
تأئیدیه مراکز علمی و توانبخشیدارد

این بالشت علاوه بر انعطاف پذیری بالا از شکل ویژه و خاصی در ناحیه تماس با گردن برخوردار است که موجب آسانی گردش خون و تثبیت وضعیت آن بویژه در هنگام دردهای حاد گردنی می گردد به همین دلیل برای افرادی که از مشکلات مهره های گردن و آرتروز رنج می برند نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین این بالشت با روکش کتان قابل شستشو عرضه گردیده

طول: 52 سانتی متر
عرض: 31 سانتی متر
ارتفاع: 12 سانتی متر

این محصول از تائید مراکز علمی و توانبخشی کشور از جمله دانشگاههای علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران برخوردار بوده و همچنین دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

 

فوم هوشمند چیست؟

فوم های هوشمند برای اولین بار در سال 1970 میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال 1990 بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اند مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن، برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن  نیرو در ناحیه تماس، تسهیل در جریان گردش خون، جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از  درد در ناحیه ستون فقرات است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از 35 سال سابقه در صنعت فوم کشور، اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و انجام آزمایشات کیفی مختلف بر روی محصولات هوشمند در آزمایشگاههای پیشرفته مفتخر است ضمن دریافت تأییدیه از دانشکده های علوم پزشکی، اولین پروانه ساخت این نوع محصولات را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده و کلیه محصولات را به مدت 24 ماه گارانتی نماید.