دی وی دی رکوردر ،ضبط و پخش DVD سونی(Sony) مدل: RDR-HX780

از رده خارج

  • ظرفیت حافظه داخلی 160گیگابایت
  • خروجی HDMI با وضوح تصویر 1080p
  • ضبط از دوربین فیلمبرداری هارد دیسک از طریق USB

شرایط ارسال رایگان را مطالعه نمایید.

[No canvas support]
  • نمایش تصاویر به صورت اسلاید به همراه موزیک(X.Pict.Story)
  • سیستم هماهنگ با براویا
  • قابلیت کپی از هارد دیسک هندی کم ، توسط USB (کپی آسان بر رویDVD )
  • قابلیت حذف نویز پشه ای
  • قابلیت کپی با سرعت بالا(DUBBING)
  • ورودی S-Video و iLink 

 

 

ویژگیها

 

 

رابط HDMI               

برای نمایش تصویری  با جزئیات بالا و شنیدن صدای شگفت انگیز

HDMI ، یک رابط کامل و دیجیتال جدید با پهنای باند بالا است که قابلیت انتقال حجم انبوهی از سیگنالهای تصویری کیفیت بالا و صوتی صدای فراگیر را با سرعت بالای 5 گیگابایت در ثانیه که بیش از حد نیازهای آینده است ، دارد. از آنجائی که سیگنال ها به صورت دیجیتالی منتقل می شوند ، از این رو به تبدیل دیجیتال به آنالوگ (D/A) یا آنالوگ به دیجیتال (A/D)نیازی نخواهد بود .سیگنال ها به منظور ارائه بالاترین سطح کیفیت همراه با باز آفرینی رنگ بهبود یافته و جزئیات چشمگیر ، در وضعیت تمام دیجیتال باقی می مانند . همچنین HDMI امکان برقراری ارتباط آسان Piug-and Play  را تنها با اتصال یک کابل فراهم می کند و شما از بکار گیری کابل های متعدد که اغلب در پشت تجهیزات صوتی و تصویری خانگی یافت می شود و بسیار دست و پا گیر است راحت می نماید .

 

سیستم ارتقاء دهنده 1080p Full HD

با استفاده از سیستم ارتقاء دهنده 1080p Full HD از کیفیت بالای تصاویر ضبط شده لذت ببرید. این سیستم کلیه محتوای SD ضبط شده بر روی DVDs (576i) را تبدیل به Full HD 1080p (720p/1080i/1080p) می کند. به علاوه، از آن جایی که تصاویر گرفته شده به صورت progressive (سیستمی که کلیه خطوط هر فریم به ترتیب نمایش داده می شوند) بوده و دیگر به حالت interlaced (نمایش جداگانه خطوط هر فریم) نمی باشد، تعداد خطوط اسکن شده دو برابر گشته و در نتیجه رزولوشن و کیفیت فوق العاده ای حاصل می گردد که منجر به بهتر و واضح تر شدن کلیه جزئیات در تصویر می شود.

 

سیستم هماهنگ کننده تلویزیون های براویا (Bravia Sync)

 سیستم هماهنگ کننده در تلویزیون های براویا (BRAVIA Sync)، باعث می شود تا تنها با یک اشاره ساده به منظور روشن کردن/ خاموش کردن تلویزیون، کلیه دستگاه های جانبی سازگار را به صورت هماهنگ و در ارتباط با تلویزیون براویا در آورید. به علاوه، قادر خواهید بود تا این دستگاه های جانبی را با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون براویا خود کنترل کنید. کار کردن با سیستم BRAVIA Sync یعنی آسایش و راحتی، چرا که هیچ کار سخت و اضافه ای در هنگام تفریح و سرگرمی جایز نمی باشد.

 

پورت دستگاه های دیجیتال (DMPORT)

از قویترین و مجرب ترین تکنولوژیهای پخش صدای فراگیر و سه بعدی است که صدای دیجیتال را با کیفیت بسیار بالا از طریق پخش در کانالهای مجزا و مستقل از یکدیگر (کانالهای: چپ/ راست/ فراگیر چپ/ فراگیر راست/ وسط و کانال پخش اصوات فرکانس پایین باس) به شنونده ارائه می دهد. 5 بلندگوی مستقل از یکدیگر توسط تکنولوژی DOLBY صدای فراگیر و شفاف را پخش کرده و وظیفه پخش اصوات فرکانس پایین باس بعهده بلندگوی باس خواهد بود. دستگاههایی که از تکنولوژی فوق بهره می برند توانایی اتصال به بلندگوی سیستم DOLBY DIGITAL 5.1 CH را داشته و نیز با اتصال خروجیهای تلویزیون تعبیه شده به روی خود به پورتهای ورودی تلویزیونهای عریض، قابلیت پدید آوردن یک سینمای خانگی بسیار حرفه ای و عظیم را با امکانات پیشرفته صدا و تصویر دارا می باشند.

DTS  DIGITAL SURROUND 

فیلم های DVD  و موسیقی دلخواه خود را با بالاترین جزئیات صدا بشنوید

DTS  Digital Surround  که یک جزء تشکیل دهنده تکنولوژی   های – فای سونی می باشد به شما امکان می دهد تا برای شنیدن صدایی منحصر بفرد ، به طور کامل از مکانیزم کد گذاری  DTS  موجود در فیلم ها و موسیقی های ضبط شده بر روی DVD  بهرمند شوید .

 

اجرای DivX

از این که می توانید در مقابل تلویزیون دراز بکشید و فیلم های استادانه خودتان را با کیفیتی بی نظیر مشاهده کنید، احساس لذت کنید. این کار قبلا توسط کامپیوتر ممکن بود، اجرای فرمت DivX بر روی دستگاه پخش DVD به این معناست که دیگر لازم نیست تا فیلم های مورد علاقه خودتان را فقط بر روی مانیتور کامپیوترتان مشاهده کنید. حالا می توانید با مشاهده فیلم های خانگی ویرایش شده بر روی صفحه تلویزیون، خاطرات گذشته خود را زنده کنید.  

 

 

با ضمانتنامه شرکت بازرگانی ایران (نمایندگی رسمی محصولات سونی)